Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

52 chińskie bsl

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 16 czerwca 2010

Na wystawie China UAVs Expo chińscy producenci pokazali 52 bsl różnych typów. Niektóre z nich są już używane w różnych formacjach wojskowych i specjalnych.

</span>Bezpilotowiec  rozpoznawczy W-50

Pekińska China UAVs Expo dobyła się już po raz trzeci. Wystawcy pokazali na niej 52 bezpilotowce opracowane przez 70 instytucji. Wśród nich był bsl uzbrojony w pociski rakietowe. Wcześniej, na paradzie z okazji 60-lecia powstania ChRL, w październiku 2009 debiutowało 10 bsl.

</span>Bezpilotowy  śmigłowiec Z-3

W czasie China UAVs Expo pokazano m.in. zmodernizowane bsl W-50 i Z-3. W-50 to rozpoznawczy bezpilotowiec mogący przenosić różnego typu wyposażenie, przeznaczony do monitorowania pola walki. Może też być wykorzystywany do walki radioelektronicznej. To pierwszy chiński bsl używany operacyjnie. Z-3 to z kolei bezzałogowy wiropłat skonstruowany w Instytucie badawczym Nr 60. Jego główną zaletą ma być niska cena.</span>Chiński bezpilotowiec bojowy uzbrojony w 4 pociski rakietowe dwóch typów i działko


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.