Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Herculesy dla Omanu

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 18 sierpnia 2010

Lockheed Martin i przedstawiciele sułtanatu Omanu podpisali umowę o zakupie dwóch samolotów transportowych C-130J. Wartość kontraktu nie została ujawniona.

</span>10 sierpnia 2010: oblot dwusetnego C-130J dla amerykańskich sił zbrojnych. Samoloty dla Omanu będą pomalowane w pustynny kamuflaż / Zdjęcie: Lockheed Martin

Umowa została podpisana wczoraj. Jest konsekwencję porozumienia z lipca ubiegłego roku, kiedy Oman zakupił pierwszego Super Herculesa, model C-130J-30, z wydłużonym kadłubem. Będzie on dostarczony w połowie 2012.

Najnowszy zakup dotyczy dwóch samolotów w standardowej wersji. Pierwsza z maszyn ma zostać przekazana odbiorcy w 2013, druga - rok później.

Wojska lotnicze Omanu wykorzystują obecnie 3 egz. C-130H. Służą one od początku lat 1980.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.