Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

12 tysięcy rekrutów, 60 lotów

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, Wojska lądowe, 05 stycznia 2011

Lotnictwo transportowe WWS zakończyło operację przewiezienia ponad 12 tysiąca rekrutów do odległych garnizonów FR. Samoloty Ił-76 wykonały blisko 60 lotów.

Operacja transportowa WWS była realizowana w czasie ubiegłorocznego jesiennego poboru. Trwała od 22 października do 26 grudnia. Wykorzystano w niej samoloty Ił-76 i ponad 20 najbardziej doświadczonych załóg. Wykonały one prawie 60 lotów.

Lotnictwo transportowe przewoziło poborowych przede wszystkim do najodleglejszych garnizonów, w tym na Północnym Kaukazie i Syberii. Samoloty latały jednak także na lotniska wojskowe i cywilne w regionie moskiewskim i leningradzkim. W ramach poboru do SZ FR miało trafić 278 800 rekrutów (Poniżej miliona żołnierzy w SZ FR, 2010-11-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra