Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Drugi PAK FA nie poleciał

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 24 lutego 2011

Informacja podana przez rosyjskie media o oblocie myśliwca nowej generacji PAK FA (T-50) została zdementowana przez koncern OAK. Samolot na razie kontynuuje próby naziemne.

Przedstawiciele OAK (Obiediniennaja awiastroitielnaja korporacja) zaprzeczyli wczoraj wieczorem informacjom rosyjskich mediów o oblocie drugiego prototypu rosyjskiego myśliwca wielozadaniowego nowej generacji PAK FA (T-50, Drugi prototyp PAK FA oblatany, 2011-02-23). Samolot przechodzi nadal próby naziemne na lotnisku fabrycznym KnAAPO w Komsomolsku nad Amurem (na zdjęciu - pierwszy prototyp).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.