Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Izrael chce kolejnych Herculesów

Lotnictwo wojskowe, 14 września 2012

Izraelskie media podały, że władze w Tel-Awiwie rozpoczęły rozmowy z Lockheed Martinem o możliwości nabycia nawet 3 kolejnych transportowych C-130J.

Jeden z wykorzystywanych obecnie przez izraelskie wojska lotnicze Herculesów / Zdjęcie IAF

W ostatnich latach Izrael zdecydował się na zakup 3 Super Herculesów modelu 130J -30, z wydłużonym kadłubem. Mają one uzupełnić obecnie wykorzystywane modele H i E Karnaf (Nosorożec). Teraz władze w Tel-Awiwie rozważają możliwość dokupienia do 3 dodatkowych C-130J. Nie wiadomo jednak, czy podobnie jak w przypadku wcześniej zamówionych, także i te miałyby występować w wersji ze zmodyfikowanym kadłubem.

Nowe samoloty, jeżeli zostaną zakupione, mają być wykorzystywane, m.in. do wspierania operacji izraelskich sił specjalnych. Do podobnych zadań miałyby służyć hybrydowe Bell Boeing V-22 Osprey, których dzierżawę rozważają izraelskie władze (Izrael rozważa dzierżawę V-22 Osprey, 2012-08-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.