Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Irańskie bezzałogowce bojowe

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 16 września 2012

Iran zwiększa liczbę uzbrojonych bezzałogowców. Po bbsl Karrar irańscy wojskowi ujawnili bojowe możliwości Shahed 129.

O nowym irańskim bezzałogowcu bojowym poinformował dowódca armii i gwardii strażników rewolucji Mohammad Ali Jafari. Chodzi o Shahed 129. Długotrwałość jego lotu ma wynosić aż 24 h. Bbsl może atakować wykryte cele z wykorzystaniem pocisków Sadid.

Na początku września Iran ujawnił istnienie zmodernizowanego uzbrojonego bezzałogowca Karrar (na zdjęciu). Może on przenosić pociski kierowane (2 lata temu demonstrowano go w wersji uzbrojonej w bombę, Bezpilotowy bombowiec irański, 2010-08-22). Jego zasięg wynosi 1000 km.

Po raz pierwszy irańscy wojskowi mówili o rozpoczęciu seryjnej produkcji bojowych bezzałogowców w lutym 2011.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.