Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

C295 dla Kolumbii

Lotnictwo wojskowe, 17 września 2012

Przedstawiciele Airbus Military poinformowali o podpisaniu umowy o sprzedaży jednego C295 dla kolumbijskich wojsk lotniczych. Dołączy on w 2013 do czterech już wykorzystywanych samolotów tego typu.

Kolumbijski C295 z pierwszej transzy dostaw / Zdjęcie: Airbus Military

Kolumbia zakupiła 4 C295, z których pierwsze rozpoczęły służbę w 2008. Podpisany kontrakt na kolejny samolot tego typu ma zwiększyć możliwości transportowe kolumbijskich wojsk lotniczych, wykorzystujących także ok. 40 innych maszyn, kilkunastu typów, w tym m.in. 7 C-130B i 3 CN-235-200.

Dostawa transportowca planowana jest na luty 2013. Umowa zwiększyła liczbę ogólnie zamówionych C295 do 114 egz. Do tej pory samoloty te kupiło 14 państw. Airbus Military dostarczył do tej pory 86 egz.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.