Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

S-100 nad Soczi

Lotnictwo cywilne, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 29 października 2012

Bezpieczeństwa Olimpiady w 2014 w Soczi będą strzegły między innymi śmigłowce bezzałogowe Horizon Air S-100. Pierwsze z nich rosyjskie MSW ma kupić w 2013.

Horizon Air S-100 to licencyjny system bezzałogowy austriackiego Scheibla produkowany w Rostowie nad Donem / Zdjęcie: zema.su

Horizon Air S-100 to licencyjny system bezzałogowy austriackiego Scheibla produkowany w Rostowie nad Donem (Camcopter w Rosji, 2011-07-01). Każdy kompleks tego typu składa się z dwóch śmigłowców Camcopter S-100 i stacji naziemnej lub pokładowej. O planach ich zakupu na potrzeby bezpieczeństwa Olimpiady w Soczi poinformowali przedstawiciele Ośrodka lotniczego MSW FR.

Wcześniej informowano, że do zapewnienia bezpieczeństwa Olimpiady w 2014 będą wykorzystane m.in. kompleksy rozpoznawcze Płastun. Wokół Soczi zostaną też rozmieszczone jednostki specjalnej grupy obrony powietrznej WWS FR.

Kompleks Horizon Air S-100 jest testowany w Rosji od sierpnia 2011. Badania prowadzi służba graniczna FR. W skład testowanego kompleksu wchodzi jeden śmigłowiec.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.