Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

737 MAX dla Meksyku

Lotnictwo cywilne, 07 listopada 2012

Aeromexico potwierdziła zakup 60 samolotów pasażerskich Boeing 737 MAX (modeli -8 i -9), z opcją na dodatkowe 30 maszyn.

Zakupione przez Aeromexico samoloty podnoszą portfel zamówień na modele 737 MAX do 938 maszyn / Rysunek: Boeing

Informacja na ten temat została podana wczoraj. Katalogowa wartość kupionych samolotów szacowana jest na ponad 6 mld USD. Strony nie podały terminu realizacji dostaw.

Kontrakt na dostawę 60 B737 MAX nie jest zaskoczeniem. Już w lipcu br., strony podpisały list intencyjny w tej sprawie (Aeromexico chce kupić sto Boeingów, 2012-07-27). Opublikowany wówczas dokument zakładał dodatkowo możliwość zamówienia 10 pasażerskich 787.

Meksykański przewoźnik ma już duże doświadczenie w eksploatacji samolotów Boeinga. Flota Aeromexico składa się głównie z modeli: 737-700, 737-800, 767-200ER, 767-300ER oraz 777-200ER. Maszyny te uzupełniane są przez: Embraery 190 oraz 145 należące do o spółki-córki Aeromexico Connect.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.