Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rolls-Royce napędzi Watercat M18

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 18 grudnia 2012

Producent poinformował wczoraj o otrzymaniu zlecenia na dostawy systemów napędowych do fińskich kutrów transportowych Watercat M18.

Pędnica Kamewa serii A3 / Rysunek: Rolls-Royce

W ramach umowy Rolls-Royce dostarczy fińskiemu przedsiębiorstwu Marine Alutech Oy Ab 24 pędnice modelu 40A3. Są one produkowane przez należące do brytyjskiego koncernu szwedzkie zakłady Karlstad Mekaniska Werkstads Aktiebolag (Kamewa). Brytyjczycy nie podali wartości zamówienia, ani też terminów dostaw.

Oferowane przez Rolls-Royce systemy pędne będą montowane na zamówionych przez fińskie ministerstwo obrony kutrach transportowych Watercat M18 (proj. U700) (Finlandia zamawia kutry transportowe, 2012-10-18). Helsinki chcą zakupić co najmniej 12 jednostek tego typu. Ich dostawy miałyby być realizowane w latach 2014-2016.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra