Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa An-26 w Peru

Lotnictwo cywilne, 20 grudnia 2012

W Peru rozbił się rosyjski samolot transportowy An-26. Zginęły 4 osoby – wszyscy członkowie jego załogi.

Zdjęcie: Amazon Sky

Samolot An-26, należący do Amazon Sky, wystartował 17 grudnia o 10:09 z Lima Jorge Chavez International Airport. Leciał w kierunku leżącego w głębi kraju, odległego o ponad 450 km Las Malvinas Airstrip, gdzie miał wylądować po około godzinie. Rozbił się niedaleko Tomas w prowincji Yauyos.

Samolot uznano za zaginiony 4 godziny po starcie. Jego wrak znaleziono 18 grudnia. Ekipa poszukiwawczo-ratownicza znalazła w nim zwłoki członków 4-osobowej załogi. Byli to: pilot Luis Miguel Santibañez Romero, drugi pilot Tony Tuesta, inżynier pokładowy Julio Centeno i nawigator Arturo Centeno.

Rozbity samolot to An-24-100 nr rej. OB-1887-P, nr ser. 6606. Należał do kompanii Amazon Sky.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.