Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Etronika naprawi celowniki do LM-60D

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 28 grudnia 2012

Przedstawiciele 2. Rejonowej Bazy logistycznej w Warszawie, upublicznili dziś informację o podpisaniu ze spółką Etronika umowy na naprawę celowników MPM-44/4 do 60-mm moździerza LM-60D. Wartość zamówienia wynosi 106.272 zł.

WP dysponuje ok. 400 moździerzami LM-60D i LM-60K / Zdjęcia: OBRSM Tarnów

Umowa została zawarta 19 listopada 2012, a warszawska spółka Etronika była jedynym podmiotem, który ubiegał się o zlecenie na naprawę i konserwację celowników lekkich moździerzy desantowych LM-60D.

Produkowane w Ośrodku Badawczo Rozwojowym Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie od 2001 lekkie moździerze LM-60D zostały zaprojektowane dla jednostek specjalnych. W 2011 Inspektorat uzbrojenia zawarł z OBRSM Tarnów najnowszą, trzyletnią umowę na zakup m.in. 67 lekkich moździerzy LM-60D (Nowe Bory i LM-60D dla WP, 2011-06-13). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.