Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Y-20 oblatany

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 26 stycznia 2013

Chiński ciężki samolot transportowy Y-20 Kunpeng został oblatany dziś na lotnisku producenta – Xian Aircraft Industry. Lot trwał kilkanaście minut i zakończył się bez problemów.

Y-20 startuje do pierwszego lotu / Zdjęcie: CNTV

Ciężki samolot transportowy Y-20 Kunpeng wystartował do pierwszego lotu o 14:48 z lotniska ośrodka doświadczalnego Yanliang koło Xian. Po wykonaniu kręgu w rejonie lotniska i niskiego przelotu nad pasem, wylądował po 15:00. Lot odbył się bez problemów.

Y-20 Kunpeng przed startem do pierwszego lotu / Zdjęcie: t.163.com

Xian Aircraft Industry jest oddziałem Aviation Industry Corporation of China (AVIC). Y-20, nazywany Kunpeng, to ciężki samolot transportowy o udźwigu maksymalnym równym 66 ton (Y-20 w Internecie, Y-20 z Kosmosu).

Y-20 w czasie lotu nad okolicami lotniska / Zdjęcie: yanliangzhibo


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.