Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W-3A dla Algierii

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 14 lutego 2013

W Internecie pojawiło się pierwsze dobrej jakości zdjęcie śmigłowca PZL W-3A przeznaczonego dla Algierii. Jego próby trwają od końca 2012.

Zdjęcie: secret-difa3.blogspot

Algieria zamówiła 8 śmigłowców W-3A na początku 2011. Według nieoficjalnych informacji, ich dostawy mają zostać zrealizowane do końca 2014. O Algierii, jako możliwym nabywcy 8 Sokołów ze Świdnika pisaliśmy już w połowie 2011 (60 lat PZL-Świdnik). Algierskie siły zbrojne mają ich używać do transportu i szkolenia w szkole Ain Arnat w Setif. Opcja ma przewidywać dostawę kolejnych 15 W-3A.

W Internecie około miesiąc temu pojawiło się niskiej jakości zdjęcie pierwszego W-3A dla Algierii. Teraz na jednej ze stron algierskich można znaleźć jego ostre zdjęcie, wykonane w hangarze w Świdniku. Śmigłowiec ma numer algierski AT-12 i tymczasową polską rejestrację SP-SWI.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.