Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Zaproszenie na targi AEROMART

Przemysł zbrojeniowy, 22 lutego 2013

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają polskie przedsiębiorstwa z branży lotniczej i obronnej do wzięcia udziału w targach AEROMART, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia w Montrealu, w Kanadzie.

W ramach wsparcia przedsiębiorców możliwe jest uzyskanie dofinansowania do uczestnictwa w tych targach nawet do 75% poniesionych kosztów.

Targi AEROMART są dla fachowców, przedstawicieli branż związanych z lotnictwem i kosmonautyką, miejscem nawiązania kontaktów handlowych z firmami z całego świata, działającymi w sektorze przemysłu lotniczego oraz obronnego. Podczas Targów, oprócz stoisk polskich przedsiębiorstw, w ramach Programu Promocji Polskiej Gospodarki w Kanadzie, zostanie zorganizowana konferencja tematyczna oraz misja gospodarcza. Podjęte działania promocyjne mają przyczynić się do podkreślenia obecności na targach oraz wzmocnienia promocji polskiej gospodarki, jako całości.

AEROMART – International Business Convention for the Aerospace industry, odbędą się w dniach 23-25 kwietnia w Montrealu, w Kanadzie. W związku z realizacją Programu Promocji Polskiej Gospodarki w Kanadzie, Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do uczestnictwa w imprezie wszystkie polskie przedsiębiorstwa, których działalność związana jest z lotnictwem. W ramach wsparcia przedsiębiorców możliwe jest uzyskanie dofinansowania do uczestnictwa w tych targach nawet do 75% poniesionych kosztów (w ramach poddziałania 6.5.2 PO IG). Wniosek należy złożyć w Ministerstwie Gospodarki do dnia 23.03.2013. Więcej informacji: http://www.motorshow.pl/pl/motor_show_2013/aeromart/


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.