Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne śmigłowce dla japońskiej policji

Lotnictwo wojskowe, 07 marca 2013

AgustaWestland otrzymała zamówienie na dwa śmigłowce AW139 i jednego GrandNew. Będą one przeznaczone dla japońskiej policji.Zamówione ostatnio AW139 będą przeznaczone dla jednostek policji w prefekturach Fukushima i Hokkaido / Zdjęcie: AgustaWestland

Porozumienie w tej sprawie zawarto wczoraj. Jest to kolejne zamówienie od japońskiej policji (JNPA), jakie włosko-brytyjska spółka otrzymała na śmigłowce AW139 (Kolejne zamówienie na AW139, 2012-10-10). Zwiększa to portfel zamówień na wiropłaty tego typu ze strony miejscowych sił porządku publicznego do 13. W skali całego kraju liczba ta przekracza już 40.

Natomiast zakupiony GrandNew (Prezentacja Grand New, 2010-02-23) będzie trzecim z kolei, jaki trafi do rąk japońskich stróżów prawa.

Japońska straż przybrzeżna zamówiła do tej pory 18 AW139, z czego odebrała co najmniej 11. Europejskie wiropłaty wzbudziły również zainteresowanie jednostek policji, tak ogólnokrajowych, jak i metropolitarnych. AW139 są też eksploatowane przez władze miejskie i prefektur oraz podmioty prywatne, w tym m.in. stacje telewizyjne.

Od 2005 dystrybutorem tego typu na rynku japońskim jest Mitsui Bussan Aerospace (MBA). Pod koniec 2012 AgustaWestland ogłosiła, że MBA będzie też odpowiedzialna za sprzedaż w Japonii nowego modelu – AW169 (Nowy dystrybutor AW169, 2012-12-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.