Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

IWA 2013: Nowości Helikon-Tex

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 10 marca 2013

Polski producent odzieży i wyposażenia Helikon-Tex zaprezentował na IWA 2013 mundury w nowych wzorach maskujących oraz kurtkę zimową Level 7.

W ofercie Helikon-Tex pokazano linię mundurów CPU w nowych wzorach maskujących. Na pierwszym planie kamuflaże A-TACS, na dalszych w kamuflażach stworzonych przez Hyde Definition

Nowością w ofercie są mundury w nowej wersji kroju Combat Patrol Uniform (CPU), z wprowadzonymi poprawkami (m.in. usuniętymi dolnymi kieszeniami), wykonane w kamuflażach opracowanych przez A-TACS – FG i AU oraz kurtki parka we wzorach stworzonych przez Hyde Definition – GreenZone, BadLands i SnowDrift. Helikon-Tex pokazał też nową, lekką ocieplaną kurtkę zimową, odpowiadającą poziomowi 7 amerykańskiego ECW System. Od maja 2013 będzie oferowana w kolorach czarnym, brązowym i zielonym.

Kurtka UTL Cougar w kolorze zielonym z widocznymi panelami identyfikacyjnymi. Z tyłu prototyp zimowej Level 7 / Zdjęcia: Rafał Janicki

Na IWA zadebiutowała też inna kurtka producenta z Miękini. Cougar jest elementem linii Urban Tactical Line (UTL) i ma trafić na rynek za miesiąc. Jest wyposażona w kaptur i ukryte panele pozwalające na doczepianie elementów identyfikacyjnych dla służb mundurowych. Cougar ma również system QSA (Quick Side Access), pozwalający na łatwy dostęp do kabury z pistoletem lub innych akcesoriów montowanych na pasie. Cougar dostępny jest w kolorach czarnym, dwóch odcieniach zielonego i brązowym.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.