Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

IWA 2013: Nowości Helikon-Tex

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 10 marca 2013

Polski producent odzieży i wyposażenia Helikon-Tex zaprezentował na IWA 2013 mundury w nowych wzorach maskujących oraz kurtkę zimową Level 7.

W ofercie Helikon-Tex pokazano linię mundurów CPU w nowych wzorach maskujących. Na pierwszym planie kamuflaże A-TACS, na dalszych w kamuflażach stworzonych przez Hyde Definition

Nowością w ofercie są mundury w nowej wersji kroju Combat Patrol Uniform (CPU), z wprowadzonymi poprawkami (m.in. usuniętymi dolnymi kieszeniami), wykonane w kamuflażach opracowanych przez A-TACS – FG i AU oraz kurtki parka we wzorach stworzonych przez Hyde Definition – GreenZone, BadLands i SnowDrift. Helikon-Tex pokazał też nową, lekką ocieplaną kurtkę zimową, odpowiadającą poziomowi 7 amerykańskiego ECW System. Od maja 2013 będzie oferowana w kolorach czarnym, brązowym i zielonym.

Kurtka UTL Cougar w kolorze zielonym z widocznymi panelami identyfikacyjnymi. Z tyłu prototyp zimowej Level 7 / Zdjęcia: Rafał Janicki

Na IWA zadebiutowała też inna kurtka producenta z Miękini. Cougar jest elementem linii Urban Tactical Line (UTL) i ma trafić na rynek za miesiąc. Jest wyposażona w kaptur i ukryte panele pozwalające na doczepianie elementów identyfikacyjnych dla służb mundurowych. Cougar ma również system QSA (Quick Side Access), pozwalający na łatwy dostęp do kabury z pistoletem lub innych akcesoriów montowanych na pasie. Cougar dostępny jest w kolorach czarnym, dwóch odcieniach zielonego i brązowym.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.