Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Szanowni Państwo!

Nieprzerwanie od 1998 roku w Gdańsku odbywają się Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO (obecnie realizowane w cyklu dwuletnim). XV BME 2018 odbędą się dniach 25-27 czerwca. Organizowane przy ścisłej współpracy z Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił ZbrojnychInspektoratem Marynarki Wojennej, Dowództwem Operacyjnym RSZCentrum Operacji Morskich, a także Biurem Bezpieczeństwa Narodowego, Strażą Graniczną, Policją, Państwową Strażą Pożarną, Ministerstwem Obrony Narodowej, Ministerstwem Spraw Zagranicznych i resortami odpowiedzialnymi za gospodarkę, zgromadzą liczące się w regionie basenu Morza Bałtyckiego przedsiębiorstwa oraz instytucje zajmujące się obronnością i bezpieczeństwem. Targi będą koncentrować się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych oraz ratownictwa na morzu i lądzie.

Więcej informacji o XV BME 2018 znaleźć można na stronie: www.baltmilitary.pl

Dla optymalnej prezentacji wystawców oraz przedstawienia oferty tych przedsiębiorstw, które na bałtyckich Targach nie pojawią się z własnym stoiskiem, Agencja Lotnicza ALTAIR, wieloletni partner BME, tradycyjnie przygotowuje oficjalny dziennik targów – RAPORT BME. W tym roku zostaną wydane 3 numery targowe – po jednym na każdy dzień. Znajdą się w nich opracowania dotyczące najważniejszych polskich morskich przedsięwzięć obronnych, w tym dotyczących przyszłości programu zakupów okrętów i innego sprzętu dla polskiej floty oraz planów Morskiego Oddziału SG. RAPORT BME wydawany będzie w kilkutysięcznym nakładzie, a kolejne numery będą dystrybuowane na Targach wśród wystawców, uczestników konferencji i oficjalnych gości. Otrzymają je także wszyscy prenumeratorzy RAPORT-wto zarówno indywidualni, jak i instytucjonalni.

Dodatkową formą reklamy jest możliwość promocji w Internecie na www.altair.com.pl oraz w telewizji internetowej RAPORT BME TV. Dzięki nim nasza Agencja nie ma konkurencji w tak wszechstronnym prezentowaniu informacji o branży lotniczo-obronnej w Polsce i na świecie, skutecznie wykorzystując efekt synergii. Nasze wydawnictwa drukowane i portal internetowy docierają do blisko miliona odbiorców – przede wszystkim profesjonalistów. W czasie Balt Military Expo 2018 będzie ich jeszcze więcej. Dotarcie do tych ważnych odbiorców w inny sposób, niż z naszą pomocą, jest praktycznie niemożliwe. Proponujemy więc wykorzystanie tego optymalnego sposobu promocji własnych produktów i idei.

Zachęcamy do współpracy i zamieszczania materiałów promocyjnych w naszych publikacjach. W załączeniu przesyłamy formularz zamówienia. Zawiera on warunki finansowe i terminy dostarczenia niezbędnych materiałów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:

Wojciech Łuczak
tel.: 604 523 290
e-mail: wojciechluczak@wp.pl
Krzysztof Cedrowski
tel.: 600 071 212
e-mail: mir@altair.com.pl
Tomasz Hypki
tel.: 602  434 016
e-mail: thp@altair.com.pl

Z poważaniem,

Wojciech Łuczak
Wiceprezes ds. Wydawniczych
Agencji Lotniczej Altair Sp. z o.o.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.