Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Już po raz 24. liderzy polskich środowisk lotniczych i obronnych – lotnicy, żołnierze, przedstawiciele przemysłu, lotnictwa sportowego i komunikacyjnego – spotkają się na Balu Lotników i Polskiej Obronności, organizowanym przez wydawcę i redakcje ML Skrzydlata Polska i RAPORT-wto przy wsparciu m.in. Aeroklubu Polskiego i Fundacji Ludzi Lotnictwa. Podobnie, jak w ubiegłym roku, na Bal zaprosiliśmy przedstawicieli Społecznego Komitetu Obchodów Stulecia Lotnictwa Polskiego. Wraz z nimi będziemy chcieli specjalnie podziękować tym, którzy organizowali imprezy odbywające się w ramach obchodów.

Bal odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 w salach bankietowych Stadionu Legii Warszawa. Uhonorujemy na nim Ludzi Stulecia Lotnictwa Polskiego – najwybitniejszych spośród żyjących pilotów, konstruktorów, menedżerów, dowódców wojskowych, historyków i popularyzatorów polskiego lotnictwa. Wybierze ich specjalna Kapituła. Tradycyjnie w czasie Balu zostaną też wręczone nagrody dla Złotej Dziesiątki sportowców lotniczych i najlepszych lotników wojskowych.

Ważnym elementem Balu będzie aukcja charytatywna. Środki zebrane podczas aukcji – jak co roku – przekażemy konkretnej osobie lub osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w potrzebie. O ich wskazanie zwróciliśmy się m.in. do Dowódcy Operacyjnego i Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Warto przypomnieć, że w efekcie przeprowadzonych dotąd aukcji uczestnicy Balów zebrali już ponad 900 tysięcy złotych, które otrzymali potrzebujący.

Aby XXIV Bal Lotników i Polskiej Obronności mógł się odbyć, nagrody zostać wręczone, a aukcja przeprowadzona, potrzebne jest oczywiście wsparcie materialne. Tradycyjnie zwracamy się zatem do Państwa z propozycją dołączenia do grona Partnerów Balu. Ze swej strony oferujemy nie tylko możliwość promocji, ale też satysfakcję ze wsparcia szlachetnego celu aukcji. Planujemy bowiem przekazanie na rzecz jej beneficjentów – jak to czynimy od lat – także części pieniędzy uzyskanych od wspierających Bal.

W zamian zapewniamy umieszczenie logo Partnera na zaproszeniach (dotyczy to tych, którzy zgłoszą się przed 8 lutego 2019), a jego banerów na sali balowej, oraz przekazanie zaproszeń na Bal dla wskazanych osób i wymienienie wśród Partnerów Balu w informacjach prasowych i relacjach, które zostaną zamieszczone m.in. w ML Skrzydlata Polska i RAPORT-wto oraz na www.altair.com.pl.

Z lotniczo-obronnym pozdrowieniem,

Grzegorz Sobczak
Redaktor Naczelny
ML Skrzydlata Polska

Michał Likowski
Redaktor Naczelny
RAPORT-wto

KONTAKT:

Grzegorz Sobczak, tel.: 606 612 216, e-mail: gs@altair.com.pl
Michał Likowski, tel.: 784 567 702, e-mail: ml@altair.com.pl
Tomasz Hypki, tel.: 602 434 016, e-mail: thp@altair.com.pl
Wojciech Łuczak, tel.: 604 523 290, e-mail: wl@altair.com.pl

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.