Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Szanowni Państwo,

 

Już po raz 25. liderzy polskich środowisk lotniczych i obronnych – lotnicy, żołnierze, przedstawiciele przemysłu, lotnictwa sportowego i komunikacyjnego – spotkają się na Balu Lotników i Polskiej Obronności, organizowanym przez wydawcę i redakcje ML Skrzydlata Polska i RAPORT-wto przy wsparciu Muzeum Lotnictwa Polskiego, Aeroklubu Polskiego i Fundacji Ludzi Lotnictwa. Bal otworzy obchody 90-lecia Skrzydlatej Polski – jednego z najstarszych czasopism lotniczych na świecie i jednego z najstarszych stale ukazujących się czasopism w Polsce. Przypomnimy też o 60. rocznicy powstania Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, a także o 30. rocznicy Powrotu do Bezmiechowej – słynnej przedwojennej akademii szybowcowej. Planujemy, że w związku z tym Bal będzie inny niż zwykle, ale oczywiście nie zapomnimy o najważniejszych tradycyjnych wydarzeniach. W Krakowie zostaną wręczone nagrody dla Złotej Dziesiątki sportowców lotniczych i najlepszych lotników wojskowych.

XXV Bal Lotników i Polskiej Obronności odbędzie się w niezwykłej scenerii Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie przy Al. Jana Pawła II 39. Planujemy, że rozpocznie się w jego głównej sali wystawowej w sobotę 22 lutego 2020 o 19:00.

Ważnym elementem Balu będzie aukcja charytatywna. Zebrane podczas niej środki – jak co roku – przekażemy osobie lub osobom ze środowiska lotniczego lub obronnego, które znalazły się w potrzebie. W ich wskazaniu wezmą udział Dowódca Generalny i Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych. Warto przypomnieć, że w efekcie przeprowadzonych dotąd aukcji uczestnicy Balów zebrali już ponad 950 tysięcy złotych.

Aby XXV Bal Lotników i Polskiej Obronności mógł się odbyć, nagrody zostać wręczone, a aukcja przeprowadzona, potrzebne jest oczywiście wsparcie materialne. Tradycyjnie zwracamy się zatem do Państwa z propozycją dołączenia do grona Partnerów Balu. Ze swej strony oferujemy nie tylko możliwość promocji, ale też satysfakcję ze wsparcia szlachetnego celu aukcji. Planujemy bowiem przekazanie na rzecz jej beneficjentów – jak to czynimy od lat – części pieniędzy uzyskanych od wspierających Bal.

 

Informujemy, że nadal istnieje możliwość dołączenia do grona Partnerów Balu i zyskania satysfakcji ze wsparcia szlachetnego celu aukcji. Planujemy bowiem przekazanie na rzecz jej beneficjentów – jak to czynimy od lat – części pieniędzy uzyskanych od wspierających Bal.

 

Z lotniczo-obronnym pozdrowieniem,

 

Tomasz Hypki                                          Wojciech Łuczak

Prezes AL Altair                                        v-Prezes AL Altair

 

KONTAKT:                              Tomasz Hypki, tel.: 602 434 016, e-mail: thp@altair.com.pl

                                             Wojciech Łuczak, tel.: 604 523 290, e-mail: wl@altair.com.pl

                                    Krzysztof Cedrowski, tel.: 600 071 212, e-mail: mir@altair.com.pl

                                              Janusz Chwiejczak, tel.: 606 935 249, e-mail: jch13@op.pl

 

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.