Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
 

Już po raz 26. liderzy polskich środowisk lotniczych i obronnych – lotnicy, żołnierze, przedstawiciele przemysłu, lotnictwa sportowego i komunikacyjnego – spotkają się na Balu Lotników i Polskiej Obronności, organizowanym przez wydawcę i redakcje Magazynu Lotniczego Skrzydlata Polska i RAPORT – wojsko, technika, obronność przy wsparciu Fundacji Ludzi Lotnictwa. Bal odbędzie się po rocznej przerwie. Planujemy, że w związku z tym będzie inny niż zwykle, ale oczywiście nie zapomnimy o najważniejszych tradycyjnych wydarzeniach. Zostaną na nim m.in. wręczone nagrody dla Złotej Dziesiątki sportowców lotniczych i najlepszych lotników wojskowych.

Planujemy, że Bal odbędzie się w sobotę 26 lutego 2022jak już wiele razy – w salach bankietowych Stadionu Legii Warszawa. Ma się rozpocząć o 19:00. Przy organizacji Balu uwzględnimy wszelkie wymagane przepisami zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Ważnym elementem Balu będzie aukcja charytatywna. Zebrane podczas niej środki – jak zwykle od lat – przekażemy osobie lub osobom ze środowiska lotniczego lub obronnego, które znalazły się w potrzebie. Udział w ich wskazaniu zaproponowaliśmy – jak zwykle od lat – Dowódcy Generalnemu i Dowódcy Operacyjnemu Rodzajów Sił Zbrojnych. Warto przypomnieć, że w efekcie przeprowadzonych dotąd aukcji uczestnicy Balów zebrali na cele charytatywne już ponad milion złotych.

Aby XXVI Bal Lotników i Polskiej Obronności mógł się odbyć, nagrody zostać wręczone, a aukcja przeprowadzona, potrzebne jest oczywiście wsparcie materialne. Tradycyjnie zwracamy się zatem do Państwa z propozycją dołączenia do grona Partnerów Balu. Ze swej strony oferujemy nie tylko możliwość promocji, ale też satysfakcję ze wsparcia szlachetnego celu aukcji. Planujemy bowiem przekazanie na rzecz jej beneficjentów – jak to czynimy od lat – części pieniędzy uzyskanych od wspierających Bal.

W zamian zapewniamy między innymi umieszczenie logo Partnera na zaproszeniach (dotyczy to Partnerów, którzy zgłoszą się przed 1 lutego 2022), a jego banerów na sali balowej, oraz przekazanie zaproszeń na Bal dla wskazanych osób i wymienienie wśród Partnerów Balu w informacjach prasowych i relacjach, które zostaną zamieszczone m.in. w ML Skrzydlata Polska i RAPORT-wto oraz na www.altair.com.pl.

Z lotniczo-obronnym pozdrowieniem,

Tomasz Hypki
Prezes AL Altair
Bartosz Głowacki
Redaktor Naczelny ML Skrzydlata Polska
Andrzej Wojtas
Redaktor Naczelny RAPORT-wto

KONTAKT:

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.