Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Kalendarz Lotnictwo i Obronność 2024Szanowni Państwo!

Redakcje miesięczników Magazyn Lotniczy Skrzydlata Polska oraz RAPORT – wojsko, technika, obronność, jak co roku, przygotowują wydanie kalendarza ściennego, tym razem pod hasłem Lotnictwo i Obronność 2024. Jego tematyką jest polski (i nie tylko) przemysł lotniczo-obronny oraz związane z nim wyroby i usługi.

Od wielu lat kolejne edycje wydawanych przez nas kalendarzy w dużych nakładach trafiają do decydentów i specjalistów sektora lotniczo-zbrojeniowego. W tym czasie zdobyły stałe miejsce w ich gabinetach. Znalezienie się na stronicach naszych wydawnictw jest zatem potwierdzeniem prestiżu i pozycji przedsiębiorstwa w branży.

Mam przyjemność zaproponować Państwu udział w edycji kalendarza Lotnictwo i Obronność 2024. Będzie on wydany w nakładzie ok. 5000 egz. i trafi do wszystkich prenumeratorów Skrzydlatej Polski i RAPORT-wto oraz osób i instytucji związanych z obronnością. Wykonamy go w tradycyjnym formacie A2+. Kalendarz ma zawierać 12 stronic (jeden miesiąc na stronie) oraz stronę tytułową i zestawienie podstawowych informacji o uczestnikach wydania. Na każdej stronie znajdzie się duże zdjęcie lub inna ilustracja (format ok. A3) uzgodniona z Zamawiającym oraz czytelne kalendarium. Na odwrocie okładki znajdzie się tabela z krótkimi opisami przedsiębiorstw uczestniczących w wydaniu kalendarza.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w wydaniu kalendarza Lotnictwo i Obronność 2024, proszę o wypełnienie załączonego formularza zamówienia. Ze względu na formułę kalendarza, dającego możliwość pełnej prezentacji tylko 12 przedsiębiorstwom, o uczestnictwie w przedsięwzięciu decydować może kolejność zgłoszeń. Wszelkie wątpliwości proponuję wyjaśnić w rozmowach telefonicznych i osobistych.

Prosimy o nadesłanie zamówień i materiałów najpóźniej do 22 listopada 2023.Z poważaniem
Tomasz Hypki
Prezes Zarządu Agencji Lotniczej Altair Sp. z o. o.


Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z przygotowaniem kalendarza udzieli:
Radosław Modro – szef Działu Marketingu i Reklamy, tel.: 600 071 212, e-mail: mir@altair.com.pl.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2023 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.