Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.


Szanowni Państwo,

Po dziesięciu latach publikowania magazynu strzeleckiego Broń i Amunicja przez Agencję Lotniczą Altair czas na pewne zmiany. Obejmą one zarówno cykl wydawniczy, jak i rozszerzenie tematyki czasopisma.

Jak zapewne Państwo już zauważyli, trzymając w rękach numer bieżący, zmieniła się numeracja BiA. Zamiast 05/2015 na okładce widnieje październikowy numer 10/2015. Jest to związane z przejściem magazynu na cykl miesięczny. To jednak nie wszystko.

Planujemy, że w parzystych miesiącach (lutym, kwietniu, czerwcu, sierpniu, październiku i grudniu) będzie wydawana Broń i Amunicja w standardowej formule, poświęcona głównie tematyce strzeleckiej i zagadnieniom pokrewnym. Natomiast w miesiącach nieparzystych, pod kierunkiem Andrzeja Wojtasa, ma ukazywać się magazyn w postaci nieco zmodyfikowanej: Broń i Amunicja - Komandosi. Zgodnie z nazwą, będzie on poświęcony w dużej mierze jednostkom specjalnym, ale nie tylko. Zajmiemy się także zbieraniem doświadczeń operacyjnych zgromadzonych podczas konfliktów na całym globie, planowaniem działań specjalnych i analizami ich przebiegu, jak też ocenami użytego w nich sprzętu.

W ramach upominku – to także zachęta do dalszej lektury dla naszych najwierniejszych Czytelników – dotychczasowi prenumeratorzy dwumiesięcznika Broń i Amunicja do końca wykupionego przez siebie okresu prenumeraty będą otrzymywali nie tylko numer podstawowy, ale i magazyn Broń i Amunicja - Komandosi. Oczywiście prenumeratę proponujemy także innym zainteresowanym.

Wojciech Łuczak
wiceprezes ds. wydawniczych AL Altair Sp. z o.o.


Broń i Amunicja - 10/2015
Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.