Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.Broń i Amunicja - 03/2009

Numer w dużej części poświęcony jednostkom i broni podwodnej - niemieckiej Kampschwimmerkompanie oraz rozlicznym konstrukcjom przeznaczonym do strzelania pod powierzchnią wody rozwijanym podczas zimnej wojny, jak również po jej zakończeniu. Obok tytułowej broni nadal kładziemy również nacisk na amunicję, stąd też na łamach czasopisma można znaleźć aż trzy artykuły na ten temat - Marka Czerwińskiego o niemieckich nabojach myśliwskich z Schönebeck, Grzegorza Franczyka o polskiej amunicji eksperymentalnej rozwijanej w czasie dwudziestolecia międzywojennego oraz Lecha Klaude o nabojach Pauly'ego i Lefaucheux oraz tworzonej do niej broni. W części myśliwskiej pojawił się tekst Zbigniewa Masłowskiego o niekonsekwencjach, które można znaleźć w przepisach dotyczących łowiectwa.

Drukuj Góra