Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

13 maja 2016


Mundury szyte przez polskich producentów zaliczane są do jednych z najlepszych. Niestety nie wiąże się to z zamówieniami przez MON.

W 2014, w wyniku najniższej ceny MON podjęło decyzję o zakupie dla wojska 158 tys. mundurów uszytych w Chinach, tylko dlatego, że były o kilka procent tańsze. Jeśli nie dojdzie do uszczelnienia przepisów ustawowych i zmiany nastawienia gestorów zamówień publicznych w sektorze obrony narodowej, które promowałyby nie tylko cenę, ale przede wszystkim wysoką jakość dostaw dla wojska, ich terminowość, zatrudnianie pracowników na umowę o pracę i przestrzeganie prawa pracy, możemy doprowadzić do kolejnego kryzysu w polskiej branży tekstylnej.

Drukuj Góra