Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Liderzy BME2016: Kormoran 2 z Remontowej Shipbulding

21 czerwca 2016

Andrzej Wojtkiewicz, prezes Zarządu stoczni Remontowa Shipbulding o przyszłości polskiego przemysłu okrętowego w rozmowie z Wojtkiem Łuczakiem zobacz film

Liderzy BME2016: Francuska Orka dla Polski

21 czerwca 2016

DCNS proponuje w programie Orka, okręty podwodne wraz z pociskami manewrującymi. Francuski producent, jako jedyny oferent, zapewnia Polsce pełną swobodę użycia tego uzbrojenia zobacz film

Liderzy Mundur szyty w Polsce

13 maja 2016

Mundury szyte przez polskich producentów zaliczane są do jednych z najlepszych. Niestety nie wiąże się to z zamówieniami przez MON. zobacz film

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.