Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

31 marca 2018


30 marca w Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych odbyła się uroczystość przekazania pieniędzy zebranych podczas XXIII Balu Lotników i Polskiej Obronności. Prezes Fundacji Ludzi Lotnictwa (FL2), Witold Ostrowski i p. Iwona Kumoch, przedstawicielka licytujących, przekazali 33 tys. zł jednemu z dwojga beneficjentów – plut. Krzysztofowi Polusikowi. Gospodarzem uroczystości był dowódca operacyjny RSZ, gen. broni dr Sławomir Wojciechowski. Organizatorów Balu reprezentował Wojciech Łuczak – prowadzący aukcję na Balu, wiceprezes Agencji Lotniczej Altair. Do tej pory aukcje na Balach przyniosły ponad 900 tys. zł przekazanych potrzebującym.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.