Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozmowy Indie – Rosja o myśliwcu 5. generacji

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 22 kwietnia 2008

W New Delhi trwają rozmowy o wspólnej budowie przez Rosję i Indie myśliwca wielozadaniowego 5. generacji.

W Indiach przebywa rosyjska delegacja z dyrektorem generalnym kompanii Suchoj Michaiłem Pogosjanem na czele. Prowadzi ona rozmowy z dowództwem indyjskich wojsk lotniczych. W skład delegacji wchodzą przedstawiciele Rosoboronoexportu, który odpowiada za kontakty zagraniczne rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego.

Specjaliści z OKB Suchoja i KNAAPO z Komsomolska nad Amurem, gdzie od grudnia 2007 montowane są pierwsze egzemplarze doświadczalne nowego rosyjskiego myśliwca wielozadaniowego, analizują możliwości współpracy z indyjskimi instytutami i wytwórniami w nowym programie. Głównym partnerem kompanii Suchoj ma być w nim korporacja HAL. Umowę o wspólnej budowie myśliwca 5. generacji PAK FA Rosja i Indie podpisały 18 października 2007 w Moskwie (Myśliwiec 5. generacji - umowa Rosji i Indii warta 8 mld USD).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.