Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SkyWest zamawia Embraery 175

Lotnictwo cywilne, 21 maja 2013

Amerykańska grupa SkyWest zamówiła 40 Embraerów 175. Samoloty będą przeznaczone dla United Airlines.

Embraery 175, zakupione przez SkyWest, będą eksploatowane przez United Airlines / Rysunek: Embraer

Przedstawiciele producenta i przewoźnika podpisali umowę dzisiaj, w brazylijskim São José dos Campos. Samoloty, przystosowane do przewozu 76 pasażerów w konfiguracji dwuklasowej, będą eksploatowane przez United Airlines.

Dostawy statków powietrznych rozpoczną się w połowie przyszłego roku, a zakończą w 2015. Umowa obejmuje także 60 kolejnych samolotów tego typu, które zostaną pozyskane przez SkyWest dla potrzeb innych przewoźników. Co więcej, linia ma do wykorzystania opcję zakupu dalszych 100 samolotów komunikacji regionalnej z rodziny E-Jets.

Dzisiejsza umowa jest niezależna od transakcji, jaką United Airlines zawarły z Brazylijczykami kilka tygodni temu (United zamawiają Embraery 175, 2013-04-30).

SkyWest to grupa linii komunikacji regionalnej, w skład której oprócz SkyWest Airlines wchodzą także ExpressJet Airlines. Obydwa towarzystwa są długoletnimi użytkownikami samolotów produkowanych przez Embraera. SkyWest Airlines mają na stanie 42 turbośmigłowe EMB-120 Brasilia, a ExpressJet eksploatują najliczniejszą w świecie flotę pierwszej generacji brazylijskich odrzutowców: 9 ERJ-135 i 241 ERJ-145.

W ramach rozwoju zdolności przewozowych, w grudniu ub. r. SkyWest Airlines zamówiły 100 samolotów Mitsubishi Regional Jet 90, z opcją na 100 kolejnych (SkyWest kupiła MRJ90, 2012-12-14). Ich dostawy rozpoczną się w 2017.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.