Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zlecenie na AH-64E dla Korei Południowej

Wojska lądowe, 26 sierpnia 2013

Amerykański Boeing otrzymał zlecenie na dostawę 36 śmigłowców uderzeniowych AH-64E dla wojsk lądowych Korei Południowej. Jego wartość wynosi 904 mln USD.

Głównym zadaniem południowokoreańskich AH-64E będzie ochrona granicy morskiej z Koreą Północną przed infiltracją / Zdjęcie: US Army

Zlecenie zostało ogłoszone pod koniec zeszłego tygodnia. W ramach jego realizacji, Boeing dostarczy 36 śmigłowców uderzeniowych AH-64E. Wartość porozumienia sięga 904 mln USD.

Bezpośrednim odbiorcą wiropłatów będą wojska lądowe Korei Południowej. Porozumienie z Boeingiem zostało jednak zawarte w ramach rządowego programu Foreign Military Sale. Dlatego też pośrednikiem w transakcji będzie U.S. Army Contracting Command.

Wiropłaty zostaną wyprodukowane w zakładach w Mesa w Arizonie. Boeing został też zobowiązany do zapewnienia odbiorcy wsparcia technicznego i logistycznego, a także dostaw części zamiennych w pierwszych latach użytkowania AH-64E.

Przypomnijmy, że resort obrony Korei Południowej zdecydował się na zakup AH-64E w połowie kwietnia br. (AH-64E wygrywa w Korei Pd., 2013-04-17). Oferta Boeinga wygrała z Bell AH-1Z Super Cobra i Turkish Aerospace Industries T-129 ATAK. Według wcześniejszych informacji, zakupione wiropłaty mają być dostarczane w latach 2016-2018.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.