Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Embraery 175 dla nowych American Airlines

Lotnictwo cywilne, 12 grudnia 2013

American Airlines złożyły zamówienie na 60 Embraerów 175, z opcją na 90 kolejnych.

Embraer 175 w barwach American Eagle / Zdjęcie: Embraer

Embraer poinformował, że linie lotnicze American Airlines z USA zobowiązały się do zakupu 60 odrzutowców komunikacji regionalnej E175. Ich wartość to 2,5 mld USD. Umowa z przewoźnikiem zawiera także opcję nabycia kolejnych 90 samolotów tego typu.

Samoloty przeznaczone dla American Airlines będą przystosowane do przewozu 76 pasażerów: 12 w klasie First, 20 w klasie Main Cabin Extra i 44 klasie Main Cabin. Dostawy rozpoczną się w 1. kwartale 2015.

Kilka dni temu American Airlines połączyły się z US Airways, tworząc największe w świecie linie lotnicze, z zachowaniem nazwy tych pierwszych (Fuzja American Airlines i US Airways, 2013-02-15). Razem ze swoim spółkami zależnymi – American Eagle (1000. E-Jet, 2013-09-13) i US Airways Express – oferują one codziennie niemal 6700 lotów, do 339 destynacji w 54 krajach na całym świecie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.