Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A380 dla Asiana oblatany

Lotnictwo cywilne, 16 grudnia 2013

W piątek oblatano pierwszego Airbusa A380 przeznaczonego dla południowokoreańskich linii lotniczych Asiana.

Pierwszy A380 przeznaczony dla Asiana Airlines ląduje w Hamburgu / Zdjęcie: Airbus

Airbus poinformował dziś o oblocie pierwszego A380 dla Asiana Airlines. Samolot wzbił się do pierwszego lotu w piątek, z portu lotniczego Tuluza-Blagnac, obok którego znajduje się wytwórnia europejskiego konsorcjum. Tam kilka miesięcy wcześniej rozpoczęto jego montaż końcowy (Montaż pierwszego A380 dla Asiana, 2013-09-27).

Następnie A380 przeleciał do Hamburga. W tamtejszych zakładach pracownicy wyposażą jego kabinę pasażerską i naniosą docelowe malowanie.

Asiana Airlines z Republiki Korei będą 12. użytkownikiem największych w świecie samolotów komunikacyjnych. Pierwszy A380 trafi do ich floty w 2. kwartale 2014.

Południowokoreański przewoźnik zamówił 6 A380, napędzanych silnikami Rolls-Royce Trent 900. Będą one używane głównie do obsługi połączeń z Seulu do Stanów Zjednoczonych Ameryki.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.