Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Avation kupuje kolejne ATR

Lotnictwo cywilne, 18 grudnia 2013

Przedsiębiorstwo Avation PLC zamówiło kolejną partię samolotów turbośmigłowych ATR 72-600.

Zdjęcie: ATR

Singapurskie przedsiębiorstwo leasingowe Avation PLC jest długoletnim klientem konsorcjum ATR. Dotychczas zamówiło ono 13 turbośmigłowych samolotów komunikacji regionalnej ATR 72-600. Do wykorzystania pozostają jeszcze opcje na 27 dalszych.

Najnowsza umowa, której wartość to 120 mln USD (364,6 mln PLN), dotyczy pozyskania 5 samolotów tego typu. Ich dostawy zostaną zrealizowane w 2015.

Łącznie z ostatnim zamówieniem, Avation PLC odbierze 14 ATR 72-600, do końca 2015. Najprawdopodobniej trafią one, podobnie jak poprzednie, do Skywest Airlines, które użytkują je w ramach siatki połączeń Virgin Australia.

Dotychczas francusko-włoskie konsorcjum może pochwalić się dostarczeniem 619 samolotów ATR 72-600 (Pierwszy lot nowego ATR Garudy , 2013-12-02, Pierwszy ATR dla Jet Time, 2013-10-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.