Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ICON A5 oblatany

Lotnictwo cywilne, 15 lipca 2008

ICON Aircraft poinformował, że 9 lipca został oblatany prototyp amfibii A5. Oblotu dokonano na jednym z jezior Kalifornii.

Amfibię oblatał inżynier i pilot-oblatywacz ICON Aircraft Jon Karkow. Najpierw sprawdził on zachowanie A5 na wodzie. Później wystartował, wykonał kilka manewrów z małą prędkością i wylądował.

Obecnie trwają próby prototypu ICON A5. Trwa też budowa egzemplarza przedprodukcyjnego. Posłuży on do testów certyfikacyjnych, zgodnie z wymaganiami FAA dla klasy LSA (Light Sport Airplane). ICON Aircraft planuje rozpoczęcie produkcji seryjnej A5 pod koniec 2010 (Premiera mini-amfibii ICON A5).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.