Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

IndiGo zamawiają 250 Airbusów

Lotnictwo cywilne, 15 października 2014

Niskokosztowe linie IndiGo z Indii podpisały memorandum o zakupie 250 A320neo.

Wizualizacja A320neo w barwach niskokosztowych linii IndiGo / Rysunek: Airbus

Dzisiaj Airbus poinformował o podpisaniu memorandum o porozumieniu w sprawie zakupu 250 samolotów A320neo przez niskokosztowe linie lotnicze IndiGo. Sygnowali je Rakesh Gangwal i Rahul Bhatia, współzałożyciele indyjskiego towarzystwa i Fabrice Brégier, prezes Airbusa. Jest to największe w historii zamówienie na samoloty tego typu.

Wartość potencjalnej umowy i typ silników, w jakie wyposażone zostaną samoloty, nie została podana do publicznej wiadomości. Według cen katalogowych samoloty kosztować będą 23,6 mld USD (98,3 mld zł). Najprawdopodobniej jednak producent  zaoferuje nabywcy znaczny upust.

Kilka lat temu IndiGo zakupiły 180 Airbusów – 30 A320ceo i 150 A320neo. Obecnie w eksploatacji znajdują się 83 A320, niektóre z zabudowanymi sharkletami (Pierwsze Sharklety w Indiach, 2013-01-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.