Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zhuhai 2014: Pierwsze Cessny XLS+ w ChRL

Lotnictwo cywilne, 15 listopada 2014

W trakcie China Airshow koncern Cessna przekazał odbiorcy z ChRL dwa pierwsze biznesjety Cessna XLS+.

Jeden z dwóch odrzutowców klasy biznes Cessna XLS+, jaki trafił do pierwszego użytkownika tego typu w ChRL - Guangzhou Zhongheng Group, Ltd. / Zdjęcie: Cessna Aircraft

Podczas salonu lotniczego China Airshow, trwającego w Zhuhai (Zhuhai 2014: Jubileusz pełen premier, 2014-11-10), przedstawiciele CESSNA-AVIC Aircraft (Zhuhai) Co., Ltd., będącego joint-venture Cessna Aircraft  i China Aviation Industry General Aircraft Company Ltd. (CAIGA), przekazali dwa pierwsze samoloty odrzutowe klasy biznes Citation XLS+, zarejestrowane w ChRL. Ich odbiorcą jest Guangzhou Zhongheng Group, Ltd.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się działalnością w branży farmaceutycznej, opieki zdrowotnej, nieruchomości i spożywczej. Nowe samoloty zapewnią przedstawicielom najwyższych szczebli kierownictwa Guangzhou Zhongheng Group szybki i sprawny dostęp do placówek na terenie całej ChRL, a także rozwój sieci klientów i dystrybutorów.

Cessny XLS+ zostały wybrane ze względu na doskonałe osiągi, umożliwiające wykonanie w ciągu jednego dnia lotów z Pekinu do Hong Kongu i z Hong Kongu do Szanghaju. Podczas przelotu samolot tego typu rozwija prędkość 817 km/h, a jego zasięg to 3700 km. Równie ważna jest zdolność do operowania z dróg startowych o długości 1085 m (Roll-out Cessny Citation XLS+, 2008-04-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.