Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy C295 dla Filipin

Lotnictwo wojskowe, 19 marca 2015

Airbus dostarczył wojskom lotniczym Filipin pierwszy transportowiec C295.

Zdjęcie: Airbus Defence and Space

Koncern Airbus Defence and Space poinformował wczoraj o przekazaniu Hukbóng Himpapawid ng Pilipinas (wojskom lotniczym Filipin) pierwszego z trzech zamówionych średnich turbośmigłowych samolotów transportowych C295 (na zdjęciu, Filipiny kupują 3 C295, 2015-03-15). Uroczystość miała miejsce w zakładach w hiszpańskiej Sewilli. Obecnie transportowiec znajduje się w drodze do kraju.

Informacja jest nieco zaskakująca, ponieważ jeszcze kilka dni temu wszystkie media donosiły, iż samolot trafi do rąk Azjatów najwcześniej przed końcem bieżącego miesiąca. Tymczasem na zdjęciu widać, że ma już naniesiony docelowy kamuflaż, co oznacza, że transakcja pomiędzy rządem w Manili i europejskim koncernem została sfinalizowana znacznie wcześniej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.