Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ANA w stylu Gwiezdnych Wojen

Lotnictwo cywilne, 20 kwietnia 2015

All Nippon Airways ujawniły projekt malowania jednego ze swoich Boeingów 787-9, nawiązujący do filmów z serii Gwiezdne Wojny.

Należący do All Nippon Airways Boeing 787-9 z wizerunkiem jednego z bohaterów Gwiezdnych Wojen, robota R2-D2, zostanie oblatany w trzecim kwartale br. / Rysunek: ANA

W związku z opublikowaniem zwiastuna najnowszego filmu z cyklu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, japońskie linie lotnicze All Nippon Airways ujawniły projekt malowania jednego z samolotów Boeing 787-9, który trafi do floty przewoźnika (Pierwszy Dreamliner 787-9 dla ANA, 2014-07-29). Na przedniej części jego kadłuba naniesiony będzie wizerunek robota R2-D2, przeznaczonego do naprawy usterek pojazdów w czasie lotu w przestrzeni kosmicznej.

Samolot ma wzbić się w powietrze w trzecim kwartale br. Natomiast premiera filmu zapowiedziana jest na 18 grudnia 2015.

Przewoźnik nie ujawnił jeszcze, na jakich trasach można będzie podziwiać Boeinga 787-9 R2-D2. Jesteśmy pewni, że fani na całym świecie pokochają ten samolot – mówi Kayleen Walters, wiceprezes ds. marketingu wytwórni Lucasfilm Ltd.

ANA i Lucasfilm podpisały pięcioletnią umowę dotyczącą promocji Gwiezdnych Wojen. W niedalekiej przyszłości możemy więc oczekiwać kolejnych samolotów z malowaniami w tym stylu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra