Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

250. Airbus dla easyJet

Lotnictwo cywilne, 22 kwietnia 2015

Linie lotnicze easyJet odebrały 250. samolot dostarczony im przez Airbusa.

Jubileuszowy A320, przekazany liniom easyJet / Zdjęcie: Airbus

W zakładach w Hamburgu odbyła się uroczystość przekazania niskokosztowym liniom lotniczym easyJet 250. samolotu, dostarczonego im przez Airbusa. W ceremonii wzięli udział Carolyn McCall, prezes easyJet i Jean-Paul Ebanga, prezes CFM International, oraz Didier Evrard i Christopher Buckley, wiceprezesi Airbusa.

Jubileuszowy statek powietrzny to A320, z naniesioną na kadłubie stylizowaną liczbą 250, którą tworzą sylwetki samolotów. easyJet jest największym w Europie i czwartym w świecie użytkownikiem Airbusów z rodziny A320. Pierwszy z nich, A319, trafił do floty towarzystwa we wrześniu 2003. Od tamtej pory linie odbierały nowy samolot średnio co 16 dni.

Obecnie brytyjski przewoźnik dysponuje 85 A320, o pojemności 180 miejsc i 149 A319, przeznaczonymi do przewozu 156 pasażerów. Obsługują one 750 połączeń do ponad 130 portów lotniczych w 33 krajach (Letni rozkład lotów z Krakowa, 2015-03-30). easyJet oczekują jeszcze na dostawę 158 samolotów z z rodziny A320 (Wizja lotnictwa według easyJet, 2015-03-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.