Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Koniec testów USS Milwaukee

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 23 września 2015

Amerykański okręt USS Milwaukee zakończył kilkudniowe testy państwowe, poprzedzające oficjalne przyjęcie go do służby.

18 września zakończono 5-dniowe testy państwowe USS Milwaukee, typu Freedom. W 2016 okręt zostanie przebazowany do nowego portu macierzystego w San Diego w Kalifornii / Zdjęcie: USN

Testy państwowe USS Milwaukee (LCS 05) prowadzono na wodach jeziora Michigan. W ciągu pięciu dni intensywnych prób specjaliści z INSURV (US Navy's Board of Inspection and Survey) ocenili pracę podstawowych urządzeń pokładowych, w tym układu pędnego, modułów nawigacji satelitarnej, stacji łączności radiowej, systemów kierowania ogniem i samoobrony.

USS Milwaukee zwodowano pod koniec 2013 (Wodowanie USS Milwaukee, 2013-12-23). Okręt zbudowano w stoczni Marinette Marine z Wisconsin, należącej do włoskiej grupy Fincantieri. W październiku jednostka zostanie oficjalnie przekazana US Navy, a miesiąc później wejdzie do służby.

W 2016 USS Milwaukee zostanie przebazowany do nowego portu macierzystego, Naval Base San Diego w Kalifornii. Na miejscu stacjonują przyjęte już do służby jednostki typów Freedom: USS Freedom (LCS 01, MQ-8 z pokładu USS Freedom, 2014-05-19) i USS Fort Worth (LCS 03, Indonezyjski śmigłowiec na USS Fort Worth, 2015-08-19), a także Independence: USS Independence (LCS 02, Skorodowane LCS, 2011-06-20; Nowe wieże na LSC 2, 2010-08-07) i USS Coronado (LCS 04, Testy ogniowe USS Coronado, 2015-08-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.