Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

SkyTeam sojuszem lotniczym roku

Lotnictwo cywilne, 04 kwietnia 2016

SkyTeam został po raz drugi z rzędu sojuszem lotniczym roku w konkursie The Air Transport. Zadecydowały o tym głosy czytelników portalu Air Transport News i jury, składającego się z branżowych ekspertów.

Sojusz SkyTeam to globalna sieć 20 linii lotniczych / Zdjęcie: SkyTeam

Zdobycie tej nagrody kolejny rok z rzędu jest wielkim zaszczytem i wyraźnie pokazuje, że podejście SkyTeam ukierunkowane na klienta jest doceniane zarówno przez branżę, jak i przez podróżnych – powiedział Perry Cantarutti, Dyrektor Generalny SkyTeam. − Dzięki SkyTeam 665 milionów pasażerów 20 linii lotniczych korzysta z tych samych udogodnień i jednolitego standardu podróży. Ułatwiamy im wygodne podróżowanie w obrębie naszej globalnej siatki połączeń, która obecnie liczy 1057 kierunków. Planujemy wprowadzać kolejne usługi dla pasażerów, aby zapewniać jeszcze lepsze doświadczenia podczas podróży w ramach siatki SkyTeam − dodał Perry Cantarutti.

Do najważniejszych osiągnięć sojuszu SkyTeam w ostatnim czasie należą charakterystyczne oznakowania SkyPriority wskazujące m.in. pierwszeństwo przy odprawie, kontroli bezpieczeństwa, czy wejściu do samolotu, zwiększenie liczby saloników na lotniskach (obecnie jest ich ponad 630 na całym świecie), inwestycje w najnowsze rozwiązania oraz ulepszenia dotyczące odprawy, nadawania bagażu, transferu i procedur niestandardowych na terenie portów lotniczych w ChRL.

Sojusz SkyTeam to globalna sieć 20 linii lotniczych współpracujących ze sobą. Rocznie z usług partnerów SkyTeam korzysta 612 mln podróżnych, a przedstawiciele sojuszu realizują ponad 16 320 lotów dziennie, do 1057 miast w 177 krajach.

Członkami SkyTeam są: Aerofłot, Aerolíneas Argentinas, Aeroméxico, Air Europa, Air France, Alitalia, China Airlines, China Eastern, China Southern, Czech Airlines, Delta Air Lines, Garuda Indonesia, Kenya Airways, KLM Royal Dutch Airlines, Korean Air, Middle East Airlines, Saudia, TAROM, Vietnam Airlines i Xiamen Airlines (Indonezyjski Boeing w malowaniu SkyTeam, 2015-10-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.