Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne zlecenie na USS Enterprise

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 03 lutego 2017

Huntington Ingalls Industries otrzymało kolejne zlecenie w związku z przygotowaniami do budowy atomowego lotniskowca USS Enterprise.

Huntington Ingalls Industries kontynuuje przygotowania do budowy atomowego lotniskowca USS Enterprise. Zasadniczy etap konstrukcji jednostki rozpocznie się w 2018 / Rysunek: HII

Departament Obrony USA zlecił grupie stoczniowej Huntington Ingalls Industries przyspieszenie przygotowań do budowy atomowego lotniskowca USS Enterprise (CVN 80), typu Gerald R. Ford. Wartość kontraktu wynosi 25,5 mln USD (102 mln zł). Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane do marca 2018.

Przygotowania do budowy USS Enterprise prowadzone są w stoczni Newport News Shipbuilding w Wirginii. Obejmują one m.in. gromadzenie materiałów niezbędnych do budowy okrętu, jak też wytwarzanie podzespołów i przyszłych elementów konstrukcji okrętu (Przygotowania do budowy CVN 80, 2016-05-24).

Budowa USS Enterprise rozpocznie się w 2018. Okręt powinien trafić do US Navy w 2027. Jednostka zastąpi znajdujący się w linii od 1977 atomowy lotniskowiec USS Dwight D. Eisenhower (CVN 69), typu Nimitz (Powrót USS Dwight D. Eisenhower, 2016-12-28).

CVN 80 zostanie nazwany dla upamiętnienia pierwszego atomowego lotniskowca w historii US Navy, USS Enterprise (CVN 65). Pod koniec 2012 jednostkę wyłączono z działań operacyjnych. Dziś ten historyczny okręt zostanie oficjalnie wycofany ze służby (Podano datę wycofania USS Enterprise, 2017-01-26). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra