Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy MiG-29M2 dla Egiptu

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 01 kwietnia 2017

Algierski portal MenaDefense opublikował zdjęcie z oblotu pierwszego samolotu wielozadaniowego MiG-29M2 w barwach lotnictwa wojskowego Egiptu. Zdjęcie zostało wykonane 31 marca na lotnisku Ośrodka lotniczo-doświadczalnego im. M. M. Gromowa w Żukowskim pod Moskwą. Samolot ma zostać dostarczony odbiorcy w drugim kwartale 2017.

Pierwszy MiG-29M2 dla wojsk lotniczych Egiptu, nr burtowy 811, Żukowski, 31 marca 2017 / Zdjęcie: Dmitrij Tieriechow - MenaDefense

Pierwsze informacje o sprzedaży Egiptowi 46 samolotów MiG-29M/M2 pojawiły się w maju 2015 (Egipt kupił ponad 50 MiG-29, 2016-04-12). Dopiero w następnym roku przedstawiciele AO Rosoboroneksport potwierdzili, że w kwietniu 2015 został zawarty kontrakt z jednym z krajów Afryki Północnej. Pierwszy MiG-29M2 miał zostać dostarczony odbiorcy do końca 2016. Według nieoficjalnych informacji, umowa dotyczy ponad 50 maszyn.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.