Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Armia-2017: Informacje o MiG-41

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 25 sierpnia 2017

W wywiadzie udzielonym stacji Russia Today podczas wystawy Armia-2017, dyrektor generalny RSK MiG Ilia Tarasenko, ujawnił niektóre zdolności, jakimi dysponować ma nowy samolot myśliwski WKS FR PAK DP, oznaczany także jako MiG-41.

MiG-41 ma być całkowicie nową konstrukcją, a nie zmodernizowanym MiGiem-31 (na zdjęciu) / Zdjęcie: MO FR

Obecnie jesteśmy na ostatnim etapie finalizacji projektu, który będzie całkowicie nową konstrukcją, a nie zmodernizowanym MiGiem-31 – podkreślił Tarasenko (6 kolejnych MiG-31BSM w linii, 2017-04-04).

Będzie to całkowicie nowy samolot, zdolny do operowania w Arktyce i przestrzeni kosmicznej, skonstruowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, który posłuży do obrony obszaru całego kraju. W przyszłości przekształcimy go w bezzałogowy statek latający – dodał szef RSK MiG.

MiG-41 ma rozwijać prędkość M4-4,3 i być uzbrojony w laser, służący do zestrzeliwania nieprzyjacielskich pocisków. Zdaniem Tarasenki jeżeli nabywca (WKS FR) podejmie decyzję o zakupie nowych samolotów, seryjne MiGi-41 mogą być dostępne już w 2025 (Następca MiG-31 dopiero w 2025 , 2014-08-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.