Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kontrakt na projekt Air Force One

Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł zbrojeniowy, Przemysł lotniczy, 14 września 2017

US Air Force i Boeing zawarły kontrakt, wartości ok. 600 mln USD (2,16 mld zł), dotyczący opracowania dla nowych samolotów Prezydenta USA urządzeń łączności, pomieszczeń opieki medycznej, biur, układów samoobrony i urządzeń obsługi naziemnej oraz modernizacji instalacji elektrycznej.

/ Zdjęcie: US Air Force

Następcami używanych obecnie VC-25A będzie para Boeingów 747-8 Intercontinental, które pierwotnie przeznaczone były dla rosyjskiego towarzystwa Transaero. Samoloty te zostały zakupione przez wojsko od producenta na początku sierpnia, ale wówczas nie podano, jaka jest ich cena (Negocjacje w sprawie Air Force One, 2017-08-02).

Kolejnym etapem przedsięwzięcia ma być umowa w sprawie szczegółowego projektu technicznego, modyfikacji, prób i dostawy samolotów. Jej zawarcie nastąpić ma latem 2018. Nowe Air Force One mają wejść do eksploatacji w 2024.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.