Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321neo dla VietJet

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 02 stycznia 2018

Linie VietJet poinformowały o odebraniu pierwszego wąskokadłubowego samolotu komunikacyjnego A321neo, noszącego znaki rejestracyjne VN-646, przystosowanego do przewozu 230 osób i napędzanego silnikami Pratt & Whitney PW1133G-JM. Przybył on do portu lotniczego Tan Son Chat bezpośrednio z zakładów Airbusa w Hamburgu.

Pierwszy A321neo przekazany liniom VietJet / Zdjęcie: VietJet

Jednocześnie przewoźnik postanowił zmienić dotychczasowe zamówienie na 42 A320neo na większe A321neo. Dzięki temu portfel zamówień VietJet wynosi obecnie 73 A321neo i 11 A321ceo. Wietnamczycy oczekują też na dostawę 100 Boeingów 737 MAX 200. Flota towarzystwa składa się z 21 A320ceo i 26 A321ceo (AWAS zamawia kolejne Airbusy , 2016-06-24, 100 Boeingów dla VietJet, 2016-05-23).

Jesteśmy dumni, gdy dynamiczne linie lotnicze, takie jak Vietjet, popierają nasze produkty. A321neo łączy większą pojemność z najniższymi kosztami eksploatacji w swojej klasie, oferując niezrównane osiągi. Ten samolot będzie prawdziwym atutem w planach ekspansji Vietjet na tak konkurencyjnym rynku. Cieszymy się, że A321neo lata w barwach Vietjet – powiedział Fabrice Brégier, dyrektor operacyjny Airbusa i prezes Airbus Commercial Aircraft.

Samoloty z rodziny A320 w znacznym stopniu przyczyniły się do imponujących wyników operacyjnych Vietjet, dzięki czemu wskaźnik niezawodności wyniósł 99,6% w 2017, a także pomogły nam utrzymać jedne z najniższych kosztów operacyjnych. Zmiana zamówienia na A321neo raz jeszcze podkreśla, że Vietjet nieustannie dążą do modernizacji floty. Wierzymy, że wskaźnik niezawodności i inne wskaźniki operacyjne i bezpieczeństwa będą nadal coraz lepsze, abyśmy mogli zapewnić naszym pasażerom jak najwyższy komfort, radość i bezpieczeństwo – dodał prezes Vietjet Nguyen Thi Phuong Thao.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.