Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Singapurski 787-10 poleci do Osaki

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 09 lutego 2018

Singapore Airlines ogłosiły, że Osaka będzie pierwszym miastem w rozkładzie, do którego poleci najnowszy Boeing 787-10. Loty mają się rozpocząć w maju. Singapore Airlines będzie pierwszą na świecie linią lotniczą użytkującą największe Dreamlinery.

Singapore Airlines będzie pierwszą na świecie linią lotniczą użytkującą największe Dreamlinery / Zdjęcie: Singapore Airlines

Pierwszy 787-10 ma być dostarczony singapurskiemu towarzystwu z zakładów Boeinga w North Charleston w stanie Karolina Południowa w marcu 2018. Przed wprowadzeniem regularnych połączeń do Osaki, 787-10 będą obsługiwały wybrane loty do Bangkoku i Kuala Lumpur w celu przeszkolenia załogi.

Singapore Airlines zainauguruje również długo oczekiwany nowy regionalny produkt kabinowy w Boeingach 787-10, który będzie wyposażony w 337 miejsc w układzie dwuklasowym, z 36 miejscami w klasie biznes i 301 miejscami w klasie ekonomicznej. Więcej szczegółów zostanie podanych w późniejszym terminie.

Jesteśmy zaszczyceni, że jako pierwsi wprowadzamy [do eksploatacji] nowoczesnego Boeinga 787-10. Będzie to kluczowy element ogólnej strategii rozwoju Singapore Airlines, która pozwoli nam zwiększyć zasięg naszej siatki połączeń i wzmocnić naszą działalność – powiedział Tan Kai Ping, starszy wiceprezes ds. planowania sprzedaży w Singapore Airlines.

Narodowy przewoźnik Singapuru złożył zamówienie na 49 Boeingów 787-10. Oprócz nich linia oczekuje na odbiór 20 Boeingów 777-9, które mają zostać dostarczone na przełomie 2021/22 (Certyfikat FAA dla największego Dreamlinera , 2018-01-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.