Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Drugi pułk S-400 w służbie

Strategia i polityka, 17 marca 2009

Gotowość bojową osiągnął drugi pułk uzbrojony w kompleks obrony powietrznej S-400 Triumf.

Pierwszy pułk uzbrojony w S-400 Triumf wszedł do służby 6 sierpnia 2007 w podmoskiewskiej Elektrostali. Drugi pułk został rozwinięty w rejonie St. Petersburga. Osiągnął gotowość bojową z kilkumiesięcznym opóźnieniem w stosunku do planów. Pierwotnie planowano, że także drugi pułk będzie stacjonował pod Moskwą.

Według danych producenta, zasięg rakiet kompleksu S-400 wynosi 400 km, a pułap skuteczny przekracza 30 km. System jest w pełni zautomatyzowany i może zwalczać cele powietrzne różnych typów, w tym bsl i pociski samosterujące. Minimalne potrzeby rosyjskich sił zbrojnych ocenia się na 18 zestawów S-400 (Lista życzeń rosyjskich dowódców).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.