Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny Do 228 dla Aurigny

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 08 października 2018

Spółka RUAG Aviation dostarczyła 7 września fabrycznie nowego Dorniera 228, noszącego znaki rejestracyjne G-ETAC, liniom Aurigny Air Services Ltd. Jest on wyposażony w awionikę glass cockpit z niedawno certyfikowanym cyfrowym autopilotem i nowe fotele pasażerskie. Procedura odbioru samolotu trwała zaledwie dwa dni.

Nowy Do 228 będzie używany przez Aurigny Air Services do obsługi tras między Guernsey, Alderney i Southampton / Zdjęcie: RUAG Aviation

Nowy samolot natychmiast rozpocznie regularne zaplanowane operacje i cieszymy się, że nasza procedura jego akceptacji przebiegała tak sprawnie – stwierdził Mark Darby, dyrektor generalny Aurigny Air Service. Do 228 będzie używany do transportu osób, chorych i ładunku na trasach między Guernsey, Alderney i Southampton.

Flota brytyjskiego przewoźnika, którego bazą jest port lotniczy Guernsey, leżący na wyspie o tej samej nazwie, w archipelagu Wysp Normandzkich, składa się obecnie z 4 Dornierów 228, pojedynczego ATR 42-500 i trzech ATR 72-500, a także odrzutowego Embraera 195 (Pierwszy odrzutowiec dla Aurigny, 2014-07-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.