Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Toksyczny F-22

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 07 kwietnia 2009

USAF ostrzegają przed zbliżaniem się do miejsca katastrofy myśliwca F-22. Jego szczątki mogą być toksyczne.

Samolot rozbił się 55 km na północny wschód od bazy Edwards (Pilot F-22 zginął), w Antelope Valley. To pustynny rejon często odwiedzany przez rowerzystów i turystów. Teraz dołączyli do nich zbieracze pamiątek...

Rejon katastrofy został zabezpieczony przez posterunki wojskowe i policyjne, ale nie można wykluczyć przedostania się cywilów w pobliże wraku. Według USAF, F-22 zawiera wysoce toksyczne elementy, w tym przede wszystkim powłoki redukujące odbicie promieni elektromagnetycznych. Jego szczątki zostały rozrzucone na dużym obszarze.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.